Home Contact Us
міжнародна громадська організація Дім Свободи Україна
Програмна діяльність
 • АБЕТКА З ПРАВ ЛЮДИНИ РОЗВИТОК ПУБЛІЧНОЇ ПОЛІТИКИ В РЕГІОНАХ
 • МОНІТОРИНГ Аналітика
 • Зворотній зв'язок

  ДІМ СВОБОДИ УКРАЇНА
  АНАЛІТИЧНІ МАТЕРІАЛИ ПАРТНЕРИ

  ДОНОРИ

  АНОНСИ ТА ОГОЛОШЕННЯ
  КОНТАКТИ
  ДІМ СВОБОДИ УКРАЇНА Міжнародна громадська організація „Дім Свободи Україна”

  НАША МІСІЯ  Сприяти розвитку ефективної взаємодії між громадськими організаціями та владою для вироблення політики, спрямованої на вирішення першочергових проблем сучасного українського суспільства.    

  Ми спрямовуємо свою діяльність на визначення та сприяння вирішенню актуальних для суспільства проблем, і завжди орієнтовані на досягнення конкретних результатів. 

  Ми визнаємо свою відповідальність перед суспільством, а тому прагнемо бути максимально компетентними і послідовно неупередженими.

  Спираючись на багаторічний напрацьований досвід, ми намагаємося в своїй діяльності використовувати найкращі інноваційні моделі та методики для досягнення конкретних результатів та забезпечення довготривалого розвитку. 

  Не зупинятися на досягнутому За час, що минув з моменту проголошення незалежності Україні, були зроблені визначні кроки до розбудови громадянського суспільства, але попереду ще довга і непроста дорога.  На сьогодні країна потребує прогресу не лише в галузі політики та економіки; нам потрібно, аби кожен член суспільства був впевненим, що його законні інтереси, права та свободи надійно захищені державою. Саме тому  

   

   

  SITE-MAP